Kontakt

Zadzwoń do nas

Paweł Sidorek

Starszy specjalista ds. instalacji OZE

p.sidorek@sunclever.pl

+48 577 759 910

Przemysław Leibner

Kierownik zarządzający

p.leibner@sunclever.pl

+48 576 172 629

Paweł Ożubko

Kierownik ds. Organizacyjnych

p.ozubko@sunclever.pl

+48 793 415 833

Dawid Markiewicz

Elektromonter

kontakt@sunclever.pl

Jakub Kurpiewski

Elektromonter

k.kurpiewski@sunclever.pl

Patryk Boczar

Elektromonter

kontakt@sunclever.pl

Norbert Tarczyluk

Elektromonter

n.tarczyluk@sunclever.pl

+48 792 875 517

Jakub Grzanka

Projektant

kontakt@sunclever.pl

+48 607 284 664

Kacper Żelazowski

Wsparcie sprzedaży

k.zelazowski@sunclever.pl

+48 667 125 395

Artur Nashta

Młodszy specjalista ds. sprzedaży pomp ciepła

a.nashta@sunclever.pl

+48 886 387 183

Kamil Olszyński

Młodszy specjalista ds. sprzedaży fotowoltaiki

k.olszynski@sunclever.pl

+48 505 671 263

Emil Łowczak

Specjalista ds. instalacji OZE

e.lowczak@sunclever.pl

+48 785 434 687

 

Wypełnij formularz

    SUNclever

    kontakt@sunclever.pl

    ul. Studzienki 28/7 80-227 Gdańsk

    NIP: 5842791105

    REGON: 385487274

    Nr tel: 576 172 629