Fotowoltaika dla biznesu

Zacznij liczyć zyski z Twojej instalacji fotowoltaicznej
Zadzwoń 576 172 629
Masz pytania? Zostaw numer

Zostań prosumentem

Od kwietnia 2019 przedsiębiorstwa także mogą być prosumentami. Od 1 kwietnia 2022 wszedł w życie nowy system rozliczeniowy prosumenta jakim jest net-billing (inaczej to rozliczanie kosztowe opierające się o wartość energii zakupionej i oddanej).

Instalacja dla przedsiębiorstw pozwala uniezależnić się od systematycznie rosnących cen prądu i zwiększyć zysk przedsiębiorstwa poprzez ograniczenie wydatków za energię elektryczną.

Instalując panele fotowoltaiczne w przedsiębiorstwie dbamy o środowisko i przyczyniamy się do ograniczenia emisji CO2 co również poprawia wizerunek firmy.

instalacja fotowoltaiczna dla biznesu

Nie tylko oszczędność

Niezależność energetyczna

Produkujesz energię elektryczną na potrzeby własne, uniezależniając się tym samym od rosnących cen prądu.

Zabezpieczenie na gorsze czasy

Koniuktura nie trwa wiecznie, dzisiaj wysokie rachunki za prąd nie stanowią problemu, lecz za jakiś czas to może się zmienić.

Wykorzystujesz niezagospodarowane powierzchnie (dachy, wiaty, grunt)

To one pomagają Ci dodatkowo zarabiać.

Większy prestiż

Korzystanie z nowoczesnych technologii czyni Twoją firmę jeszcze bardziej prestiżową i świadomą istnienia innowacyjnych rozwiązań.

Duże oszczędności

Mniejsze rachunki za prąd to zysk, który możesz przeznaczyć na rozwój firmy.

Wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie

Produkujesz „zieloną energię”, przez co zmniejszasz negatywny wpływ na środowisko.

Dokonujesz odpisów amortyzacyjnych

Koszty inwestycyjne związane z instalacją systemu fotowoltaicznego możesz amortyzować, dokonując odpisów od podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym.

Szybki zwrot z inwestycji

Możesz pokryć nawet 100% zapotrzebowania energetycznego firmy dzięki dobrze dobranej instalacji fotowoltaicznej. Dzięki nowelizacji ustawy OZE możesz magazynować nadwyżki energii wyprodukowanej przez firmową instalację PV i odbierać je w nocy i w okresach o mniejszych nasłonecznieniu.

Realizacje dla biznesu

OPINIE